Nissan Vizyon Oto, Resmi Nissan Yetki Belgesine sahip nadir özel servislerdendir.

Pzt-Cmt: 08:30 - 18:00

24 Saat Acil Destek

Uzman Kadro

Nissan Yetki Belgeli Servis

Periyodik Bakım

Infiniti - Nissan Periyodik Bakım

Otomotiv bakım & onarım sektöründe uzun yıllara dayanan kurumsal yapısıyla hizmet veren firmamız, araçlarınıza en iyi hizmeti sağlamayı ve sizleri memnun bırakmayı şirket politikası olarak kabul eder. Bunu yapabilmek için sektörümüzde son teknolojik gelişmelerden yararlanılmakta olup, uzman ekiplerimiz ve teknisyenlerimiz size detaylı ve kesin çözümü veren hizmetler sağlamaktadır.
1. Periyodik Bakım
2. Kaporta – Boya Elektronik
3. Mekanik Onarım
4. Yedek Parça
5. Arıza Tespit
Tüm çözüm önerilerimiz gibi müşteri memnuniyetini sağlamak için verilen hizmetlerimizden bir tanesi de periyodik bakım olmaktadır. Uzman ekiplerimiz bu hususta size en iyi hizmeti, en kısa sürede vermeyi hedef olarak benimsemektedir.

nissan periyodik bakım

Periyodik Bakım İşlemleri

Periyodik bakım, araç sahibi kişilere otomobillerini uzun süre kullanmalarını sağlamaktadır. Her araç, zaman içerisinde performansını kaybederek, parçaları hasar görebilir. Eğer müdahale edilmezse, otomobilde çeşitli arızalar meydana gelir.
Bu durum bakım & onarım çözüm sürecini uzatacağı gibi, daha fazla maliyet getirecektir. Bunu önlemek için her araç sahibinin, düzenli aralıklarla periyodik bakım yaptırması elzemdir. Bu sayede otomobiller, herhangi bir sorunla karşılaşmadan, yıllar sonra bile aynı performansla çalışabilir.
Kurum olarak sağladığımız bu hizmette kontrolü sağlanan unsurlar şöyledir.
1. Motor Yağı Değişimi
2. Yağ Filtresi Değişimi
3. Hava Filtresi Değişimi
4. Polen Filtresi Değişimi
5. Yakıt Filtresi Değişimi
6. Lastik Bakımı
7. Akü Bakımı
8. Ateşleme Bujisi Kontrolü
9. Fren Sistemi Kontrolü
10. Far ve Aydınlatma Kontrolleri
11. Egzoz Sistemi Kontrolleri
12. Süspansiyon Sistemi Kontrolleri
Profesyonel ekiplerimiz tarafından sağlanan hizmetlerimiz, değerli araç sahiplerinin bir mağduriyet yaşamaması ve gelecekte otomobil arızasıyla karşılaşmaması adına özenli ve dikkatli şekilde yapılır. Sektörde hızlı şekilde sağladığımız hizmetlerimizle beraber, aracınızı uzun yıllar boyunca, ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Periyodik Bakım Fiyatlar

Kurumumuz, sağladığı tüm hizmetlerde olduğu gibi periyodik bakım hakkında da sektörde en uygun ve ekonomik fiyatlarla ödeme seçeneklerini size sunar. Müşteri memnuniyeti sağlamayı her zaman asıl görevi olarak kabul eden firmamızla iletişim numaramız üzerinden iletişime geçerseniz, anında detaylı bilgi alabilirsiniz.