Nissan Vizyon Oto, Resmi Nissan Yetki Belgesine sahip nadir özel servislerdendir.

Pzt-Cmt: 08:30 - 18:00

24 Saat Acil Destek

Uzman Kadro

Nissan Yetki Belgeli Servis

Kaporta – Boya

Infiniti - Nissan Kaporta Boya

Oto tamiri çalışmalarına özen gösteren firmamız tarafından Infiniti ve Nissan kaporta tamiri, Nissan boya işlemleri titizlikle yapılmaktadır. Yıllardır otomotiv sektöründe tecrübesi ile hizmet veren firmamız bünyesinde, işinde uzman, deneyimli ve bilgi sahibi kişiler yer almaktadır. Koparta ya da boya hasarları büyük bir özen ile incelenerek, uygulanacak işlemler analiz edilmektedir.
Boyama işlemi öncesinde, araç herhangi bir onarım gerektiriyor ise bu onarımlar gerçekleştirilmektedir. Onarımlar gerçekleştirilirken, aracın orijinal görüntüsünün ve fiyat değerinin düşürülmemesi amaçlanmaktadır. Araç değeri düşürmeyecek şekilde özenli bir onarım gerçekleştiren firmamız ile araçlardaki beklenen görünüm elde edilmektedir.

nissan-vizyon-kaporta-boya

Oto tamiri alanında senelerdir bilgisi ile çalışmalar yürüten firmamız, bilgi birikimlerini kaporta boya esnasında detaylı olarak kullanarak kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Tamirler ve bakımlar esnasında son teknolojiye sahip makinelerle birlikte hızlı ve titiz bir işlem gerçekleştirilmektedir. Firma bünyesinde çalışmalarını yürüten ekip, aracın ilk günkü gibi temiz ve sağlam bir duruşa gelmesi adına çalışmalarını yürütür. Son teknoloji ekipmanlarını kullanmanın en büyük avantajı ise müşterilere tamamen güvenli ve temiz bir işlemin garantisinin verilmesidir. Teknolojik ekipmanlar ile olası sorunların meydana gelebileceği bütün ihtimaller ortadan kaldırılarak, kişilere beklentileri doğrultusunda kusursuz bir hizmet sunulmaktadır.

Boyama İşlemi Uygulaması

Firmamız tarafından gerçekleştirilen boyama işlemlerinde öncelikle aracın boyama işlemine uygunluğuna dikkat edilmektedir. Öncelikle aracın kaportası üzerinde yer alan pas ya da çürük izleri temizlenmektedir. Temizliğin ardından boyama işlemine geçilmektedir, kişilerin aracına uygun olarak tercih edilen renklerde boyama işlemi tamamlanmaktadır.
Koparta boya işlemlerinde yalnızca bölgesel olarak araç boyaması ihtiyacı da meydana gelmektedir. Herhangi bir durum sonrasında araçların sadece bir bölümünde hasar ya da çizikler görülmektedir. Bu alanlar üzerinde yapılan boyamalar ile araçta bütün bir görünüm kazanılması önemlidir. Araçta herhangi bir ton farkı oluşması durumunda, bölgesel boyama işlemi başarısız olmaktadır. Bu nedenle oto tamiri alanında uzman ve deneyimli olan firmamız ile boyama işlemleri gerçekleştirilerek başarılı bir hizmet alınması mümkündür. Firmamız bünyesinde yapılan çalışmalarda, araç sahiplerinin de en çok önem verdiği orijinalliğin korunması noktası ana prensip olarak ele alınmaktadır.